krasanapockani

krasanapockani

Jak můžete využít vlastní nadbytečný tělesný tuk

Baculaté ženy mají velice často problémy se svojí váhou. Díky kilům navíc se cítí neatraktivní nebo nehezké. Mnohdy trpí depresemi nebo pocity méněcennosti. Stávají se terčem nepříjemného posměchu a musejí snášet nejapné vtipy na svou baculatou postavu. Ale i ony se mohou díky plastické medicíně cítit lépe.

set

Získej postavu svých snů

Ano, všechny ženy to znají. Měly by se ve svém těle cítit dobře. Měly by se mít rády takové, jaké jsou. Ale to se mnohem snadněji řekne, než udělá. Z plakátů, televize i časopisů na ně všude shlížejí štíhlá těla modelek, které jsou považovány širokou veřejností za ideál krásy.

Nehledě na to, že se vždycky najde někdo, kdo jim jejich kila navíc netaktně připomene. A pak jsou tu ještě zdravotní komplikace. Obezita může být příčinnou velice vážných nemocí, jako je cukrovka nebo srdeční příhody. Liposukce je pro tyto ženy mnohdy začátkem lepšího života.

Velký zadek, ale malá prsa? A co takhle velká prsa, malý zadek!

Pevný dekolt a dokonale tvarovaný zadeček je pro muže velice atraktivní kombinace. Jenže většinou se objeví tuk tam, kde rozhodně není potřeba. Naopak tam, kde by dělal pastvu pro oči mužů schází. Naštěstí moderní medicína přináší řešení tohoto zdánlivě neřešitelného problému.

Zvětšení prsou vlastním tukem je ideální pro ženy, které vyznávají přirozenost, ale rády by si nechaly trochu upravit poprsí. Zvláště pak maminkami po prodělaném těhotenství a následném kojení je tento zákrok velice využíván.

Jak to vlastně probíhá?

Tento zákrok se jmenuje autoaugmentace. A je jedním z nejlepších řešení, jak si nechat zvětšit povadlá prsa a zároveň s tím mít méně centimetrů v problémových partiích. Lékař defacto odebere přebytečný tuk, tam kde tvoří nevzhledné faldy a přesune jen do vašeho dekoltu.

Výsledkem je menší bříško či zadeček, ale větší vnady, které vypadají naprosto přirozeně. Vzhledem k tomu, že se jedná o váš vlastní tuk, nemůže dojít k alergickým reakcím.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek